





Самовивіз сьогодні, безкоштовно
Райграс багаторічний на вагу
Райграс - злакова трава верхового типу, належить до рихлокущових рослин
Райграс має добре розвинену мочкувату кореневу систему. Практично всі коріння зосереджені в пахотному шарі, основна їх маса розташовується на глибині до 50 см. Невелика частина коренів проникає в ґрунт на глибину 1-2 метри.
Рослина може досягати різної висоти. Газонні сорти ростуть до 50 см, кормові сорти до 100-150 см заввишки. Стебло райграсу тонке і досить м'яке, кущ прямостійкий, добре закритий. Суцвіття — колос.
Оптимальна температура для росту та розвитку райграсу 18 — 25 градусів. Проростати починає за температури понад +2 °C. Може переносити заморозки. Небезпечними для рослини є безсніжні зими.
Використання: кормова сфера; сфера озеленення (газон), також райграс є гарним сидератом.
Райграс один із найцінніших кормових трав. Використовують на пасовищах і для заготівлі корму. Перевагою є висока стійкість до навантажень, не боїться витоптування. Добре відростає після укосу, можливо косити двічі-тричі за сезон, а під час зрошення 5-6 разів. Скошування необхідно проводити на початку цвітіння. Одержуваний корм вирізняється високою поживністю й добре поїдається тваринами.
Урожайність: зелена маса 300 — 400 ц/га; сіно 70 — 110 ц/га.
Райграс один з основних компонентів у газонних сумішах.
Сидеральні якості полягають у здатності райграсу підвищувати родючість ґрунту. Рослина залишає велику кількість коренів у зорному шарі, які є якісним органічним добривом. Після культури поліпшується також структура ґрунту.
ПОСІВ:
Найкращий період для посіву - від середини березня до кінця квітня. Допустимо висівати аж до початку червня. Важливо закладати посівний матеріал у помірно зволожений ґрунт. Обережно потрібно підходити до посівів ранньої весни, заморозки можуть бути небезпечними на початковому етапі розвитку культури.
Для підвищення врожайності треба вносити добрива. Фосфорно-калійні добрива рекомендується додавати в момент осінньої оранки. А вже перед самим посівом вносять також азотні добрива.
НОРМА ВИСІВАННЯ:
- У чистому вигляді 25-30 кг/га;
- У травосуміші 10-15 кг/га.
- Глибина закладення насіння: 1,5 — 2,5 см.
- Посів необхідно робити рядовим способом у чистому вигляді або в травосуміші. Найкращими компонентами є бобові культури: люцерна або конюшина. Також додають злакові трави: кострець безостий, вівсяниця, тимофіївка, грястиця збірна. Зазвичай суміш роблять із 2-5 культур.
- Після посіву потрібно обов'язково прикочувати землю.
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.