
Самовивіз сьогодні, безкоштовно
Трісульфон 48% (ДЛЯ ТВАРИН) порошок для перорального застосування по 5 г
Тварина: Свині, кролики, домашня птиця, велика рогата худоба, вівці, кози
Призначення: Антимікробні
ОПИС
Порошок для перорального застосування.
Трисульфон на вигляд є білим сипучим порошком без запаху, розчинний у воді.
СКЛАД
Трисульфон в 1 г містить як діючі речовини 40 мг сульфамонометоксину у формі натрієвої солі і 20 мг триметоприму, а як допоміжна речовина – лактози моногідрат.
ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Трисульфон відноситься до групи комплексних антибактеріальних препаратів.
Трисульфон має широкий антибактеріальний спектр дії щодо більшості грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, в т.ч. Е. coli, Salmonella spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp., ShigeZZa spp. інших мікроорганізмів, а також деяких найпростіших, таких як Coccidia та Toxoplasma gondi.
Сульфамонометоксин, подібний до будови з параамінобензойною кислотою, порушує синтез дигідрофолієвої кислоти в бактеріальних клітинах, перешкоджаючи включенню параамінобензойної кислоти до її молекули. Триметоприм посилює дію сульфамонометоксину, порушуючи відновлення дигідрофолієвої кислоти в тетрагідрофолієву – активну форму фолієвої кислоти, відповідальну за білковий обмін та розподіл мікробної клітини. При комбінованій дії порушується синтез фолієвої кислоти на двох послідовних стадіях, що призводить до порушення синтезу нуклеотидів та обумовлює синергічну бактерицидну дію комбінації сульфамонометоксину та триметоприму.
Сульфамонометоксин і триметоприм добре і швидко всмоктуються із шлунково-кишкового тракту та проникають у всі органи та тканини організму, де створюють антибактеріальні концентрації протягом 24 годин. Виділяються з організму переважно із сечею та жовчю.
Трисульфон за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), в дозах, що рекомендуються, не викликає у тварин і птахів побічних явищ і ускладнень.
ПОКАЗАННЯ ДО ВИКОРИСТАННЯ
Трисульфон застосовують:
- телятам, козеням, ягнятам – при колібактеріозі, сальмонельозі, пастерельозі, бронхопневмонії, абсцесах, викликаних стафілококами, поліартритах, викликаних стрептококами;
- свиням – при колібактеріозі, атрофічному риніті, сальмонельозі, пастерельозі, гемофілозній плевропневмонії;
- птиці – при пастерельозі, колібактеріозі, сальмонельозі, стафілококозі;
- кроликам – при пастерельозі, стафілококозі, колібактеріозі, сальмонельозі.
ПРОТИПОКАЗАННЯ
Забороняється застосування Трисульфону дорослим жуйним тваринам з розвиненим рубцевим травленням, тваринам з порушенням функції нирок та печінки, а також курам-несучкам, яйця яких призначені для вживання в їжу.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ
Препарат можна застосовувати вагітним та лактуючим свиноматкам та молодняку тварин.
Трисульфон застосовують телятам, козеням, ягнятам, свиням перорально індивідуально або груповим способом у суміші з кормом у добовій дозі 10 г препарату на 40 кг маси тіла тварини.
У період лікування тварини повинні отримувати лише корм, який містить Трисульфон.
Птиці та кроликам лікарський засіб дають з питною водою у наступних добових дозах:
- птиці – 200 г Трисульфону на 100 л води;
- кроликам – 8 г Трисульфону на 1 л води.
Тривалість лікування становить 5 днів. У період лікування птиця та кролики повинні отримувати лише воду, що містить Трисульфон. Розчин або корм із препаратом у період лікування готують щодня.
ПОБІЧНА ДІЯ
При застосуванні препарату Трисульфон у відповідності до цієї інструкції побічних явищ та ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості до препарату та появі алергічних реакцій використання препарату припиняють та призначають антигістамінні препарати та засоби симптоматичної терапії.
Симптоми передозування у тварин не виявлено. При значній передозуванні у тварин можлива поява симптомів загального пригнічення, відмова від корму.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Препарат не повинен застосовуватись разом з параамінобензойною кислотою, прокаїном та іншими місцевими анестетиками.
Також препарат не повинен застосовуватися з вітамінами групи В (нікотинамід, фолієва кислота, холін) через їх антагоністичний вплив на сульфаніламіди.
Особливостей дії лікарського препарату при його першому застосуванні та скасуванні не встановлено.
Слід уникати перепусток при введенні чергової дози препарату, оскільки це може призвести до зниження ефективності. У разі пропуску однієї дози застосування препарату відновлюють у тій же дозі та за тією ж схемою.
ТЕРМІН ОЧІКУВАННЯ
Забій тварин та птиці на м'ясо дозволяється не раніше, ніж через 10 діб після останнього застосування Трисульфону. М'ясо тварин та птиці, вимушено вбитих раніше встановленого терміну, може бути використане для годування хутрових звірів.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
Зберігають лікарський препарат у закритій упаковці виробника, окремо від харчових продуктів та кормів, у захищеному від прямих сонячних променів на місці, при температурі від 0°С до 25°С.
Зберігати препарат слід у місцях, недоступних для дітей.
Невикористаний препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
Термін придатності лікарського засобу при дотриманні умов зберігання – 3 роки з дня виробництва. Після розкриття заводської упаковки лікарський препарат слід використовувати протягом 30 днів.
Забороняється використовувати лікарський препарат після закінчення терміну придатності.
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.