
Самовивіз сьогодні, безкоштовно
Насіння Суданки суданської трави, 1 кг
Вітаміни В1, А, В2, В6, Н5,РР.
Каротин, сахароза, каротин, клітковина.
Макро- та мікроелементи: залізо, цинк, магній, марганець, селен, калій, фосфор, кальцій, мідь, селен, молібден.
Високий рівень Білків на рівні від 11%, Вуглеводів - 70%, Протеїну - 6%.
ОСОБЛИВОСТІ
Суданська сорго рослина короткого світлового дня. Насіння масово починає рости за температури +10 градусів.
Зовні доросла рослина дуже схожа на кукурудзу, але замість качанів на суданському сорго росте велике листя. Чудово витримує високі температури, стійке до засухи. Теплолюбне та світлолюбне. У разі заморожування на поверхні ґрунту молоді сходини гинуть. Саме перепади температурного режиму найбільше шкодять культурі.
Щоб уникнути втрат від заморозків, рекомендується посів суданської трави на початку червня, коли ризик знижених температур зводиться до нуля. На початку вегетаційного періоду для суданки загрожує також засміченість. Культура росте повільно, а наявність у посеві бур'янів пригнічує ріст і розвиток рослини. У південних регіонах вегетаційний період становить 100-120 днів.
Під час вирощування на корм або сіно, перший укос буде через 60 днів після появи перших виходів. Час другого вкосу настає через 40 днів, після проведення першого, , а третій укос за місяць після другого.
Стійкість до засухи та високих температур судського сорго зумовлена на сильно розвиненій, потужній кореневій системі та маленьким коефіцієнтом транспірації.
Культура дуже погано росте на кислих підзольних і басейнних ґрунтах. Оптимальні для вирощування суданської трави є темно-каштанові та чорноземні ґрунти.
Вирізняється високою чутливістю до поживних речовин, особливо азоту. тому для забезпечення повноцінного росту та розвитку культури важливо забезпечити внесення всіх необхідних мікро- та макроелементів. Мінеральні добрива не тільки на лад підвищують рівень врожайності, але й забезпечують підвищення якості продукції. Наприклад, підвищується рівень вмісту протеїну. Прибавка до урожаю, під час внесення мінеральних добрив, досягає 35%.
ЯКІ АГРОТЕХНІЧНІ МОМЕНТИ ТРЕБА ВРАХУВАТИ ПІД ЧАС ВИРОЩУВАННЯ СУДАНКИ
- Посів суданської трави має проводитися наприкінці травня, на початку червня. За температури ґрунту на глибині 10 см. + 11 градусів - цельсія. У разі раннього висівання зазначається уповільнений ріст, якщо весна супроводжується частими заморожуваннями, є ризик знищення посіву.
- У разі вологого ґрунту, глибина посіву становить 5 см, у разі засуха - 7 см.
- Суцільним рядковим методом треба висівати судаську траву під час вирощування на випас і зелений корм тваринам.
- У південних регіонах або за посушливої погоди коткування дає можливість зберегти вологу та забезпечити оптимальні умови для росту культури.
- Для боротьби із засміченістю застосовується обробка міжрядів на початку вегетаційного періоду.
- Прибирання врожаю має починатися за три-чотири дні до настання вимітування міток.
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.